Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

KALİTE POLİTİKASI

TS EN ISO/IEC 17024:2012 Standardı'nın doğrultusunda bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerinden ödün vermeden talepleri zamanında karşılayarak, tüm personelin standartın esaslarını benimsemesini sağlamak.

Hizmet odaklı anlayışıyla uyulması gereken yasal mevzuatlardan ödün vermeden hizmet alanların memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmak.

Personelin kararlarını etkileyebilecek hiçbir iç ve dış etkiye maruz kalmamasını ve personelin sorumluluklarını yerine getirmesini sağlamak.

Belgelendirme hizmetini, her zaman uygun şartlarda, ulusal veya uluslararası mevzuatlara ve Mesleki Standartlara ve Ulusal Yeterlilikler'e uygun olarak vermek.

Tüm çalışanlar tarafından kaliteli hizmet bilincinin benimsenmesini sağlamak, kaliteli hizmetin sürekliliğinin ve gelişiminin sağlamak için faaliyetlerde bulunmak.

TS EN ISO/IEC 17024:2012 esaslarına sahip Kalite Yönetim Sistemi'ni uygulamayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmek amacıyla oluşturulan kalite politikaları çerçevesinde yürüteceğimizi taahhüt ederiz.

Ürün yelpazemizle ve yeni ürünlerimizle aday isteklerini sürekli olarak karşılamak.

Yenilikçi ve yaratıcı fikirleri destekleyerek, markamızın bilinirliğini ve kalitesini arttırmak.

Markamızı taşıyan tüm belgelerin, tüm aşamalarında, geçen her adımında kalitenin gerçekleşmesini sağlamak.

Kuruluşumuzda ilgili standartlara ve yasal yönetmeliklerine uygun kurulmuş olduğumuz kalite yönetim sisteminin şartlarına uygunluğunu sağlamak ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak.

Çok yönlü iletişimi sağlayarak, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin güven ve memnuniyetlerini devam ettirmeyi taahhüt ederiz.

GENEL MÜDÜR

kalite politikası mesleki yeterlilik belgelendirme danışmanlık özel istihdam