Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

HAKKIMIZDA

ATA Belgelendirme Danışmanlık ve Özel İstihdam Hizmetleri LTD. ŞTİ., çalışan veya çalışmayı planlayan kişilerin çalışacakları meslekleri ile ilgili, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yayınlanan ulusal meslek standartları ve ulusal yeterliliklere uygunluğunu tespit etmek, sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmek, sınav merkezleri oluşturmak ve işletmek üzere kurulmuştur.

Vizyon:
Yetkilendirildiği mesleklerde en iyi hizmeti verip bu bağlamda aranan bir kuruluş olmaktır.

Misyon:
Ata Belgelendirme’nin amacı yetkilendirildiği mesleklerde nitelikli personellerin, güncel mesleki yeterliliklere sahip olduğunu tarafsız, etkin, aktif ve saygın bir kurum olmayı hedeflemektedir. Çıkar çalışmalarını yöneterek, belgelendirilme faaliyetlerini güvence altına almaktadır. Sektörlere özgü ihtiyaç ve beklentilerini karşılama, sunulan hizmet kollarına yeni değerler ekleme, Personel Belgelendirme ve Kalite Yönetim Sistemi'nin sürekliliğini sağlama, geliştirme ve yaygınlaştırma yönünde zamanında, doğru, çağdaş ve kaliteli hizmet üretmektir.

Firma Politikası:
Tarafsızlığı, bağımsızlığı, dürüstlüğü, tüm adaylar için adil ve eşit anlayışı, gizliliği ve etik değerleri birincil ilkelerimiz olarak belirledik. En temel belgelendirme politikamız, hiçbir ayrım yapmaksızın sadece hak eden ve uygun olan personellere yeterlilik belgesi vermektir.

hakkimiza mesleki yeterlilik belgelendirme danışmanlık özel istihdam